Cuma, Temmuz 19

Son dakika | Kırgızistan’da darbe girişimi! Kim oldukları açıklandı: “Zorla iktidarı almaya kalkıştılar.”

Son dakika haber: Kırgızistan darbe girişimi haberleriyle sarsıldı! Kırgız devletinin Ulusal Güvenlik Komitesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “Kırgızistan’ın gizli servisleri, ülkede güç kullanarak iktidarı ele geçirme girişimini engelledi.”

BEN KİMİM AÇIKLANDI

Devlet Ulusal Güvenlik Komitesi Basın Merkezi’nden yapılan açıklamada, şiddet yoluyla iktidarı ele geçirmeyi ve kitlesel huzursuzluk yoluyla ülkenin sosyo-politik durumunu istikrarsızlaştırmayı amaçlayan “suçlu ve yıkıcı” bir grubun öldürüldüğü bildirildi. önlenmiş.

Soruşturma, söz konusu grubun üyelerinin “suç ideolojisini destekleyen, aynı zamanda dini ideolojiyi fanatik bir şekilde savunan” kişilerden oluştuğunu ortaya çıkardı.

Açıklamada, operasyon sırasında yakalanan kişilerin ev ve arabalarında el yapımı patlayıcılar, ateşli silahlar, mühimmat, radyolar, kolluk kuvvetleri üniformaları, insansız hava araçları ve diğer yasaklı yayınların bulunduğu belirtildi.

(AA)Bu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Diplomasını almak için dışarı çıktı Diplomasını almak için “Gri Kurt” işareti yaparak çıktı!
Yer: Konya!  Kaçak göçmen olan evin sahibi, evini kişi başı 1000 liraya Suriyelilere kiraladıYer: Konya! Kaçak göçmen olan evin sahibi, evini kişi başı 1000 liraya Suriyelilere kiraladı
6 sokak köpeği 5 yaşındaki çocuğa saldırdı!6 sokak köpeği 5 yaşındaki çocuğa saldırdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber