Cuma, Temmuz 19

O ülke Jön Türklerin eylemleriyle ilgilidir! Eski kız arkadaşına karşı yaşadığı öfke ve kıskançlık krizinin ardından…

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta ünlü bir alışveriş merkezinde yakalanan Emir isimli gencin, kız arkadaşıyla barışmak için yaptığı, Tayland halkının sesi oldu…

GÖZALTINA ALINDI

Sözcü televizyonunun haberine göre, önceki gün yaşanan olay polis raporuyla ortaya çıktı. Raporda, Avrupalı ​​görünümünde ve kaslı vücut yapısına sahip bir yabancının gaspla suçlandığı belirtildi.

Bangkok’un ünlü alışveriş merkezlerinden IT Mall’da olduğu konusunda uyarılan adama polis müdahale ederek, adı Emir olarak tanımlanan 26 yaşındaki genci gözaltına aldı.

ÖFKE VE KISKANÇLIK KRİZİNDEN SONRA…

Kendisiyle barışmayan ve kıskançlık nedeniyle genç kadının cep telefonunu çalan kız arkadaşına kızdığını söyleyen Emir, kendisine hakaret ettiğini de itiraf etti. Göçmen polisi tarafından sorgulanan adam, bir süredir eski kız arkadaşıyla barışmaya çalıştığını da söyledi.

SEVGİLİSİNİN SOSYAL MEDYADA PAYLAŞILAN ÖZEL FOTOĞRAFLARI

Emir, eski kız arkadaşını Bangkok’un merkezindeki bir alışveriş merkezinin otoparkında gördüğünü ve telefonunu alıp kaçtığını söylerken, kadını isimsiz utandırmak için özel fotoğraflarını sosyal medyada paylaştığını da itiraf etti.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Navalny'nin karısı için tutuklama emri!Navalny’nin karısı için tutuklama emri!
Kılıçdaroğlu'ndan Özgür Özel'e destek! Kılıçdaroğlu’ndan Özgür Özel’e destek!
Kediyi 4'üncü kattan attı!  karar verildiKediyi 4’üncü kattan attı! karar verildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber