Güncel Haberler

Netflix’ten yeni ‘Hotel Transylvania’ dizisi geliyor – Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri

Drakula ve Mavis, Netflix’te Açıklamasıyla yeniden gündeme geldi. ünlü film serisi “Otel Transilvanya”spin-off animasyon serisi Oteller Transilvanya” kamuoyuyla buluşmaya hazırlanıyor. Duyuru, seri başlığı ve ilk bakış görseliyle birlikte yapıldı. Ancak filmin konusu ve seslendirme kadrosuyla ilgili ayrıntılar henüz paylaşılmadı.

İlk fotoğrafta Drakula ve kızı Mavis gökyüzünde süzülürken yeni iş girişimlerini gözlemliyor. Drakula’nın pelerini rüzgarda dalgalanırken, kızının ilk motelinde gururlu bir baba gibi poz veriyor.

Otelin ön tarafı mor, sarı, pembe ve mavi camlarla kaplı, yan tarafında ise “” yazan bir neon tabela var.Otel Transilvanya” diyor. Tabelanın altında “Yakında Netflix’te” Metin var. Konukları mozaik desenli bir çeşme karşılıyor.

“Otel Transilvanya” Dizi, 2012 yılında vizyona giren ilk filmiyle büyük bir başarı yakaladı ve tüm dünyada popüler oldu. 358 milyon dolardan fazla hasılat elde etti elde etmişti. Bu başarı iki devam filmiyle taçlandırıldı ve sonuncusu “Otel Transilvanya: Transformania” 2022’de Prime Video’da yayınlandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu