Cuma, Temmuz 19

Mağazaların vitrinleri birer birer karatahtalarla kaplandı! Nedeni oldukça şaşırtıcı!

Fransa’da yapılacak erken genel seçimlerin ikinci turu öncesinde Paris sokaklarında güvenlik önlemleri alınmaya başlandı. 49,5 milyon Fransız seçmene ev sahipliği yapan ülke, 5 yıl boyunca kendilerini Ulusal Meclis’te temsil edecek milletvekillerini belirlemek için ikinci kez sandık başına gidecek.

MAĞAZA PENCERELERİ KARA TAHTALARLA KAPLANDI

Ülkede kritik seçimlerin ikinci turu heyecanı sürerken, yoğun güvenlik önlemleri alındı. İkinci vardiya sonrasında yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek ve mağazaların olası yağmalanmasını önlemek amacıyla pencereler ve cam yüzeyler ahşap levhalarla kapatıldı. Bu uygulamayla seçim sonrasında oluşabilecek zararın en aza indirilmesi bekleniyor.

Olası olumsuzlukları önlemek amacıyla yapıldığı bildirilen taleple birçok mağaza yağmalanmaktan korundu.

Oylama yerel saatle 8.00’de başlayacak ve Fransa metropolünde 18.00’de sona erecek. Paris gibi büyük şehirlerde saat 20.00’ye kadar oy kullanabilirsiniz.

Fransa seçimleri4

2. TURDA OYLAMALARLA 501 MİLLETVEKİLİ BELİRLENECEK

TBMM’de görev alacak 577 milletvekilinin 76’sı ilk tur oylamada seçilirken, bu milletvekillerinin 39’u aşırı sağın, 32’si sol ittifakın, 2’si Macron ittifakının, geri kalan 3’ü ise sol ittifakın adayı oldu. parti Cumhuriyetçi. merkez sağ cumhuriyetçiler ve diğer sağ partiler. Geriye kalan 501 milletvekili ise ikinci tur oylamayla belirlenecek. (AA)
Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İstanbul Küçükçekmece'de restorana silahlı saldırı!  Bir kişi ağır yaralandıİstanbul Küçükçekmece’de restorana silahlı saldırı! Bir kişi ağır yaralandı
Celal Doğan Bodrum'da hastaneye kaldırıldıCelal Doğan Bodrum’da hastaneye kaldırıldı
Kadıköy'de yük asansörü düştü!  1 kişi öldüKadıköy’de yük asansörü düştü! 1 kişi öldü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber