Cuma, Temmuz 19

Biden konuşmakta zorlandı, Trump’ı suçladı: Mikrofon kapalıyken bile bağırıyor!

ABD Başkanı Biden, ABD’nin Wisconsin eyaletinde yayınlanan “The Earl Ingram Show” radyo programına konuk oldu. 27 Haziran gecesi canlı yayınlanan tartışmada performansıyla ilgili soruları yanıtladı ve seçim yarışından geri adım atmayacağını açıkladı.

Biden, münazara gecesindeki kötü performansıyla ilgili sorulara, “Çok hastaydım, kendimi çok kötü hissettim” diyerek yanıt verdi. dedi. Biden, 27 Haziran gecesi hakkında şu yorumu yaptı: “Trump mikrofon kapalıyken bile bağırıyordu. Bu dikkatimi dağıttı. Tek sorun bu değildi ama fazla kontrol sağlayamadım.”
Tartışmayı tekrar izleyip izlemediği sorulduğunda şu yanıtı verdi: “Hayır, izlediğimi sanmıyorum.”

“PUTİN’İ YERLEŞTİREN ADAM BENİM”

Anketlerdeki gecikmeyle ilgili soruya Biden, “Anketlere inanmıyorum. Başkan olmak için kimse benden daha nitelikli olamaz. Trump’ı yenebilecek en nitelikli kişi benim.”

Biden’in zihinsel sağlığını ölçmek için incelenmeyi kabul edip etmeyeceği sorusunu cevaplamaktan kaçınarak, “Zaten her gün yaptığım için muayene edildim.” Dedi. Ayrıca sadece kampanyalar değil, aynı zamanda dünyayı da yönettiğini söyledi: “Abartma gibi görünebilir, ama değil, biz dünyanın merkezindeki ülkeyiz.”

Kendisini 4 yıl daha başkan olarak görüp görmediği sorusuna net bir yanıt vermeyen Biden, ancak NATO’yu yeniden birleştireceğini vurguladı ve “Putin’i deviren adam” olduğunu açıkladı.

Biden-Hoş Geldiniz

BENİ EMEKLİ OLMAYA YALNIZCA ALLAH İKNA EDEBİLİR

Biden programda kendisine yöneltilen eleştirileri anlamadığını ve “söz konusu kişilerin ne hakkında konuştuğunu” bilmediğini söyledi. Seçim yarışından çekilmeyeceğini, kendisini seçim yarışından çekilmeye yalnızca Allah’ın ikna edebileceğini vurguladı. (AA)Bu içerik Evin Özbey tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Erdoğan, Kayseri'deki olayların sansasyonel sorumluluğunu üstlendiErdoğan, Kayseri’deki olayların sansasyonel sorumluluğunu üstlendi
Kuzey Irak ve Suriye'de teröre ağır darbe!  MSB bildirimiKuzey Irak ve Suriye’de teröre ağır darbe! MSB bildirimi
Yaklaşık 40 kişi birbirine saldırdı!  Tekmeler ve tokatlar havaya uçtuYaklaşık 40 kişi birbirine saldırdı! Tekmeler ve tokatlar havaya uçtu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber