Güncel Haberler

Berna Laçin acil olarak ameliyata alınacağını açıkladı: ‘Yürümem dahi yasaklandı’

Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla acil ameliyata alınacağını duyurdu. Laçin, Pamukkale’de sahnelenmesi planlanan kişisel oyunu “Düş Satıcısı” ile 7 Mart’ta İzmir ve 8 Mart’ta Bodrum’da sahnelemesi gereken gösterilerin iptal edildiğini söyledi.

“DUALARINIZI BEKLİYORUM”

Bir anda ortaya çıkan ve yürümesini bile engelleyen ciddi bir omurilik sorunuyla uğraştığını açıklayan Laçin, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“Kader kurar, kader güler. Bu akşam muhteşem bir organizasyon için Pamukkale’de tek kişilik gösterimi yapacaktım. Ardından 7 Mart’ta İzmir sahnesini, 8 Mart’ta da Bodrum sahnesini ‘Dream Seller’ adlı gösterimle açacaktım. “Acil bir şekilde ortaya çıkan acil bir oyundu ve ne yazık ki benim için ciddi bir tehlike oluşturuyordu. Ve şu anda yürümemi bile engelleyen omurilik problemim nedeniyle acil ameliyata girmem gerekiyor. Bütün bu ağırlık ve baskıyı bana anlatırlardı.” “Elbette bedene baskı olarak kendini gösteriyor, yaşadığımız her şey bedende bir hastalık haline geliyor. Tüm kamuoyundan özür dilerim. İyi günlerde görüşmek üzere. “O güne kadar dualarınızı bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla.”

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Diziye sert eleştiri!  Diziye sert eleştiri! “Eşim ve kızımla izleyemiyorum”
Ünlü komedyen bir anda sahneden düştü!  Sağlık ekipleri geldiÜnlü komedyen bir anda sahneden düştü! Sağlık ekipleri geldi
Kime oy vereceğini açıkladı! Kime oy vereceğini açıkladı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu